درباره ما

شرکت TN از سال 2004 میلادی توسط آقایان عباسی و وشاق در کشور آلمان تأسیس گردید و به فعالیت در زمینه کاغذ دیواری و لمینت پرداخت و از سال 2006 میلادی محصولات مورد نیار بازار ایران در خصوص کاغذ دیواری را وارد کرد که عمدتاً از کشورهای آلمان، بلژیک و ایتالیا بود.

 

برخی از برندهای وارد شده  عبارتند از:

Hohenberg

kreativ

As

Sprit

Erismann

Merborg

BTS

Wallcoast

Caselio

portofino

 

این مجموعه در حال حاضر دارای 10 جلد آلبوم کاغذ دیواری ، در نقش های مختلف (کلاسیک ، نیو کلاسیک و مدرن ) با کیفیت و قیمت هایی مناسب میباشد.

 شرکت TN  وارد کننده مستقیم کاغذ دیواری، می باشد. این مجموعه آمادگی دارد که طرحهای کاغذ دیواری مورد انتخاب شما را از کشور آلمان و سایر کشورهای اروپایی تهیه کند و این قابلیت را دارا می باشد که کاغذ دیواری با طرح پیشنهادی شما را در کشور آلمان تولید و با لوگوی و مشخصاتتان بروی محصول، وارد نماید.

 این مجموعه با گروهی کاملاً مجرب و حرفه ای آماده مشاوره به شما جهت سفارش، ثبت سفارش و واردات از اروپا می باشد.

 

یکی از خصوصیات این کادر شناخت کامل و جامع از همه محصولات بویژه کاغذ دیواری و لمینت بوده که با قدرت طراحی بالا برای محل های گوناگون مانند : منازل، دفاتر، فروشگاه ها و هتل ها می تواند سلیقه مورد نظر کار فرما را به بهترین شکل ممکن و قیمتی مناسب تامین کند.

درضمن شرکت کاریز که زیر مجموعه TN group  میباشد، در اولین اقدام خود موفق به کسب نمایندگی انحصاری آلبوم kashmire  کمپانی ایتالیایی portofino  گردید و هدف خود را بر ارائه محصولات لوکس اروپایی قرار داده

 

جستجو در سایت